Strona Główna Mapa strony Kontakt Administracja
     
   
O firmie

Zakład Galanterii Drzewnej Kazimierz Duda zapoczątkował swą działalność w 1981 roku. Obecnie jest wiodącym w Polsce producentem trzonków do pędzli, opraw do szczotek i narzędzi budowlanych. Od początku działalności, producent stawiał na wysoką jakość wyrobów oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Efektem mobilności wytwórczych jest gama licząca ponad 3000 różnych produktów, dostępna w całej palecie kolorów. Klient sam decyduje o kształcie wyrobu jak również może korzystać z oferty bogatego wzornictwa firmy. Zakład Galanterii Drzewnej Kazimierz Duda obsługuje największych producentów pędzli i narzędzi budowlanych na pięciu kontynentach, nie zapominając o mniejszych odbiorcach, dla których stale tworzy i udoskonala produkty. Od 2014 roku firma produkuje najwyższej jakości brykiet drzewny w 100% z suchego drewna bukowego. W tym samym roku firma zaczęła świadczyć usługi laserowego grawerowania logotypów, napisów i wzorków na drewnie i plastiku.


 

   

W 2001 roku firma uzyskała certyfikat FSC ® (numer licencji FSC-C010113), a w 2011 roku certyfikat PEFC co pozwoliło dotrzeć do najbardziej wymagających producentów narzędzi budowlanych na świecie.

Z poważaniem

 

Strona Główna / O firmie / Nasza Oferta / Galeria / Kontakt
Zakład Galanterii Drzewnej, Duda, Oprawy narzedzi budowlanych, Oprawy szczotek, Ławkowce, Tapetówki, Trzonki BTV, Trzonki kaloryferowe, Trzonki płaskie, Trzonki toczone, Biecz, producent galanterii drzewnej Biecz, elementy drewniane Projektowanie stron www - iPolska.com.pl